Spis rewizyjny w dniu 12 sierpnia 1816 roku tych włoœcian mężczyzn i kobiet
z miasteczka Iwieńca z wioskami, w Mińskiej Guberni i Mińskim powiecie,
właœciciela ziemskiego choršżego borysowskiego Jakuba Plewaki,
którzy dostali się przy zakupie od rotmistrza Kaspra Plewaki.


Ÿródło: NAIB Mińsk oryginał w jęz. ros.odczytał L.A. Benedyktowicz w 2016 r. opracował S.J. Plewako
Rodzina Dom płeć 316 Nazwisko Imię Imię ojca Imię matki rok urodzenia rok œmierci długoœć życia oddan w rekruty zbiegł rok innego zdarzenia opis innego zdarzenia
Leszczyński 1 M 0 Leszczyński Józef Stefan
1768 1813 45



Ż 1 Leszczyńska Marcela

1771





m 0 Leszczyński Stefan Józef Marcela 1800 1813 13



ż 1 Leszczyńska Anna Józef Marcela 1812





m 1 Mikucki Adam Kazimierz Marcela 1796





Cimachowicz 2 m 1 Cimachowicz Mikołaj Jakub
1770





ż 1 Cimachowiczowa Agata

1786





m 0 Cimachowicz Franciszek Mikołaj ? 1790 1816 26



ż 1 Cimachowiczowna Elżbieta Agata Agata 1804





ż 1 Cimachowiczowna Antonina Franciszek Agata 1806





Trus 3 m 1 Trus Stanisław Mateusz
1779





ż 1 Trusowa Brygida

1782





ż 1 Trusowna Marianna Stanisław Brygida 1807





ż 1 Trusowna Petronela Stanisław Brygida 1813





Łotysz 4 m 1 Łotysz Michał Kazimierz
1791





ż 1 Łotyszowa Marianna

1792





m 1 Łotysz Kazimierz Michał Marianna 1807





ż 1 Łotyszowna Marianna Michał Marianna 1812





m 0 Łotysz Marcin Kazimierz Marianna 1792




zbiegł
ż 1 Łotyszowna Anna Kazimierz Marianna 1811





Łotysz 5 m 1 Łotysz Franciszek Piotr
1770





ż 1 Łotyszowa Katarzyna

1776





m 1 Łotysz Marcin Franciszek Katarzyna 1798





ż 1 Łotyszowna Marianna Franciszek Katarzyna 1806





Łotysz 6 m 0 Łotysz Piotr Mateusz
1770


1808
zbiegł
m 1 Łotysz Stefan Mateusz
1792





m 0 Łotysz Wincenty Mateusz



1813

oddan w rekruty
m 1 Łotysz Onufry

1800





Roganowski 7 m 0 Raganowski Mikołaj Bartłomiej




1805
zbiegł
m 0 Raganowski Mateusz Bartłomiej




1807
zbiegł
ż 1 Raganowska Anastazja Bartłomiej
1798





ż 1 Raganowska Antonina Bartłomiej
1806





m 0 Raganowski Ignacy Mikołaj
1770 1816 46



ż 1 Raganowska Elżbieta

1776





Cimachowicz /Łapo 8 m 0 Cimachowicz Wawrzyniec Krzysztof
1775 1813 38



ż 1 Cimachowiczowna Aniela Wawrzyniec
1810





m 1 Łapo Marcin Jegor
1786





ż 1 Łapina Anna

1792





Małysz 9 m 1 Małysz Mateusz Józef
1771





ż 1 Małyszowa Anuta

1776





ż 1 Małyszanka Anna Mateusz Anuta 1807





m 1 Małysz Marcin Marcin
1779





ż 1 Małyszowa Krystyna

1786





m 1 Małysz Jan Marcin Krystyna 1806





m 1 Małysz Mateusz Marcin Krystyna 1812





ż 1 Małyszanka Petronela Marcin Krystyna 1812





Mołczanowicz 10 m 0 Mołczanowicz Konrad Jakub
1760 1814 54



m 0 Mołczanowicz Mateusz Konrad




1797
zbiegł
m 0 Mołczanowicz Michał Konrad




1797
zbiegł
m 1 Mołczanowicz Antoni Konrad
1793





m 1 Mołczanowicz Franciszek Konrad
1775





ż 1 Mołczanowiczowa Elżbieta

1781





m 1 Mołczanowicz Michał Franciszek
1803





m 1 Mołczanowicz Kazimierz Konrad
1777





ż 1 Mołczanowiczowa Magdalena

1780





m 1 Mołczanowicz Andrzej Kazimierz
1801





m 1 Mołczanowicz Jerzy Kazimierz
1802





ż 1 Mołczanowiczowna Anna Kazimierz
1800





ż 1 Mołczanowiczowna Aniela Kazimierz
1811





Iwaszkiewicz 11 m 1 Iwaszkiewicz Wincenty Wawrzyniec
1775






1 Iwaszkiewiczowa


1776





Mikucki 12 m 0 Mikucki Mikołaj Szymon
1755 1814 59



ż 1 Mikucka Krystyna

1776





m 1 Mikucki Jan Mikołaj Krystyna 1791





ż 1 Mikucki Agata

1795





m 0 Mikucki Szymon Mikołaj Agata 1803


1814
zbiegł
m 1 Mikucki Mikołaj Mikołaj Agata 1809





m 0 Mikucki Krzysztof Szymon
1765 1813 48



ż 1 Mikucka Rozalia

1776





m 1 Mikucki Krzysztof Krzysztof Rozalia 1807,5





Adamowicz 13
0 Adamowicz Jan Michał
1755 1816 61



m 0 Adamowicz Stefan Jan
1793

1813

oddan w rekruty
m 0 Adamowicz Michał Stanisław
1809 1814 5



Sosnowski 14 m 1 Sosnowski Szymon Jerzy
1765





ż 1 Sosnowska Marianna

1776





m 1 Sosnowski Marcin Szymon Marianna 1792





m 1 Sosnowski Michał Szymon Marianna 1803





ż 1 Sosnowska Felicjanna Szymon Marianna 1798





ż 1 Sosnowska Anna Szymon Marianna 1804





Biełan i Podlipski 15 m 0 Biełan Tadeusz Ignacy
1765 1813 48



m 0 Biełan Piotr Tadeusz
1806 1812 6



m 0 Biełan Karol

1790

1811

oddan w rekruty
m 1 Podlipski Józef Samuel
1775





ż 1 Podlipska Antonina

1792





Mikucki 16 m 1 Mikucki Jan Jerzy
1789





ż 1 Mikucka Antonina

1792





m 1 Mikucki Wincenty Jan Antonina 1813





m 1 Mikucki Mateusz Jerzy
1799





Hołubowicz 17 m 1 Hołubowicz Antoni Jan
1783





ż 1 Hołubowiczowa Katarzyna

1786





m 0 Hołubowicz Józef Antoni Katarzyna 1809 1812 3



m 1 Hołubowicz Jan Antoni Katarzyna 1812





ż 1 Hołubowiczowna Marianna Antoni Katarzyna 1807





ż 1 Hołubowiczowna Anna Antoni Katarzyna 1810





m 0 Hołubowicz Onufry Jan
1791 1813 22



Marcinkiewicz 18 m 0 Marcinkiewicz Grzegorz Jan
1749 1815 66



ż 1 Marcinkiewiczowa Antonina

1756





m 0 Marcinkiewicz Antoni Grzegorz ?



1800
zbiegł
m 0 Marcinkiewicz Marcin Grzegorz ? 1804


1815
zbiegł
m 1 Marcinkiewicz Józef Grzegorz ? 1806





m 0 Marcinkiewicz Antoni Grzegorz ? 1809 1812 3



m 1 Marcinkiewicz Wincenty ? ? 1803





Krzedłowski /Kiszkiel 19 m 0 Krzedłowski Tadeusz Daniel
1767 1813 46



m 0 Krzedłowski Nikodem Tadeusz
1799



1812 samowolnie opuœcił miejsce zamieszkania
m 1 Kiszkiel Piotr Tomasz Agata 1798





ż 1 Kiszkielowa Agata

1765





m 1 Kiszkiel Kazimierz Michał
1786





Kaszyński 20 m 0 Kaszyński Franciszek Jan
1755 1812 57



m 0 Kaszyński Bartłomiej Franciszek
1778 1812 34



ż 1 Kaszyńska Marianna

1786





m 0 Kaszyński Michał Bartłomiej Marianna 1805 1812 7



m 1 Kaszyński Franciszek Franciszek
1791





ż 1 Kaszyńska Katarzyna

1796





Roszkowski 21 m 0 Roszkowski Dominik Mikołaj
1755 1812 57



m 1 Roszkowski Krzysztof Dominik
1782





ż 1 Roszkowska z domu Szwynow Zofia Adam
1786





m 1 Szwynow Antoni Adam
1794





Kiszkiel 22 m 0 Kiszkiel Tomasz Michał
1765 1812 47



Ruzowicz 23 m 0 Odyniec Krzysztof Maciej
1794

1813

oddan w rekruty
m 1 Ruzowicz Grzegorz Szymon
1770





ż 1 Ruzowiczowa Konstantyna

1776





m 0 Ruzowicz * Grzegorz Konstantyna 1795

1811

oddan w rekruty

1 Ruzowiczowna Maria Grzegorz Konstantyna 1801





m 1 Ruzowiczowna Aniela Grzegorz Konstantyna 1806





m 1 Murawski Józef Szymon
1792





ż 1 Murawska z domu Ruzowiczowna Krystyna Grzegorz Konstantyna 1796





Burak 24 m 0 Sokołowski Wasyl Piotr
1735 1816 81



m 1 Burak Antoni Krzysztof
1765





ż 1 Burak z d. Sokołowska Marianna Wasyl
1771





m 1 Burak Wincenty Antoni
1794





ż 1 Burakowa Helena

1796





m 1 Burak Marcin Antoni
1800





ż 1 Burakowa Marianna

1796





m 1 Burak Bartłomiej Antoni
1803





Toczko / Ratko 25 m 0 Toczko Jan Mateusz
1793 1812 19



m 1 Toczko Marcin Mateusz
1797





m 0 Toczko Michał Mateusz
1800


1814
zbiegł
m 1 Ratko (Saszko?) Antoni Mikołaj
1793



1814 Przeniesiony ze wsi Skiporowiec
ż 1 Toczko-Ratko Antonina Mateusz
1792





Czortowicz 26 m 1 Czortowicz Maciej Mikołaj
1781





ż 1 Czortowiczowa Zofia

1786





m 1 Czortowicz Wincenty Maciej Zofia 1814





ż 1 Czortowiczowna Franciszka Maciej Zofia 1810





ż 1 Czortowiczowna Aniela Maciej Zofia 1811





ż 1 Czortowiczowna Anna Mikołaj
1796





NiedŸwiecki 27 m 1 NiedŸwiecki Ignacy Stefan
1765





m 1 NiedŸwiecki Stefan Ignacy
1796





ż 1 NiedŸwiecka Antonina

1796





m 0 NiedŸwiecki Marcin Ignacy
1798


1813
zbiegł
ż 1 NiedŸwiecka Elżbieta Ignacy
1801





m 0 NiedŸwiecki Antoni Ignacy
1803



1815 przepadł bez wieœci
m 1 NiedŸwiecki Michał Ignacy
1809





m 0 NiedŸwiecki Antoni Stefan
1771


1812
zbiegł
ż 1 NiedŸwiecka Marianna

1776





ż 1 NiedŸwiecka Rozalia Antoni Marianna 1798





ż 1 NiedŸwiecka Anna Antoni Marianna 1800





m 1 NiedŸwiecki Wincenty Antoni Marianna 1801





m 1 NiedŸwiecki Mikołaj Antoni Marianna 1814





m 1 NiedŸwiecki Jerzy Stefan
1774





ż 1 NiedŸwiecka Krystyna

1786





Jermak 28 m 0 Andruszkowicz Antoni Marcin
1791




przeprowadzony do wsi Sienkowszczyzna
m 0 Jermak Andrzej Stefan
1763 1816 53



ż 1 Jermakowa Anna

1770





m 1 Jermak Tomasz Andrzej Anna 1797





ż 1 Jermak Orszula Andrzej Anna 1800





m 1 Jermak Michał Andrzej Anna 1801





ż 1 Jermak Marianna Andrzej Anna 1804





m 0 Jermak Franciszek Andrzej Anna 1808 1816 8



Achremowicz 29 m 1 Achremowicz Maciej Stefan
1775





ż 1 Achremowiczowa Anna

1776





m 0 Achremowicz Ignacy Maciej Anna 1804


1815
zbiegł
m 1 Achremowicz Stefan Maciej Anna 1806





m 1 Achremowicz Szymon Maciej Anna 1810





ż 1 Achremowiczowna Józefata Maciej Anna 1814





NiedŸwiecki 30 m 1 NiedŸwiecki Antoni Krzysztof
1798





ż 1 NiedŸwiecka Franciszka

1796





m 1 NiedŸwiecki Józef Krzysztof
1800





m 1 NiedŸwiecki Stanisław Krzysztof
1801





Kminko 31 m 1 Kminko Wincenty Andrzej Magdalena 1791





ż 1 Kminkowa Magdalena

1771





ż 1 Kminkowna Anna Andrzej Magdalena 1798





m 0 Kminko Michał Andrzej Magdalena 1798



1812 przepadł bez wieœci
Sosnowski 32 m 1 Sosnowski Piotr Franciszek
1755





ż 1 Sosnowska Rozalia

1766





m 1 Sosnowski Antoni Piotr Rozalia 1804





m 1 Sosnowski Michał Piotr Rozalia 1809





ż 1 Sosnowska Antonina Piotr Rozalia 1798





ż 1 Sosnowska Franciszka Piotr Rozalia 1808





m 1 Sosnowski Jerzy Piotr Rozalia 1785





ż 1 Sosnowska Krystyna

1795





Filipowicz 33 m 1 Filipowicz Marcin Mikołaj
1787





ż 1 Filipowiczowa Rozalia

1789





Łotysz 34 m 1 Łotysz Antoni Piotr
1760





ż 1 Łotyszowa Marianna

1766





m 1 Łotysz Marcin Antoni Marianna 1796





m 1 Łotysz Józef Antoni Marianna 1802





ż 1 Łotyszowna Marianna Antoni Marianna 1796





ż 1 Łotyszowna Krystyna Antoni Marianna 1801





Sudakiewicz 35 m 1 Sudakiewicz Tomasz Mateusz
1770





ż 1 Sudakiewiczowa Elżbieta

1776





m 0 Sudakiewicz Michał Tomasz Elżbieta 1797


1816
zbiegł
m 1 Sudakiewicz Szymon Stefan
1798





Papkowicz 36 m 0 Papkowicz Andrzej Szymon
1759 1813 54



Weraksa 37 m 1 Weraksa Jerzy Stefan
1789





ż 1 Weraksowa Krystyna

1792





ż 1 Weraksanka Anna Jerzy Krystyna 1810





Tomaszewski 38 m 0 Tomaszewski Paweł Wasylij
1745 1812 67



Niciejewski 39 m 1 Niciejewski Józef Piotr
1748





ż 1 Niciejewska Rozalia

1756





ż 1 Niciejewski Orszula Józef Rozalia 1801





m 0 Niciejewski Maciej Józef Rozalia 1791



1813 uwolniony z poddaństwa
Markicki 40 m 0 Markicki Jan Grzegorz
1755 1815 60



ż 1 Markicki Agata

1766





m 0 Markicki Tomasz

1787 1812 25



m 0 Markicki Franciszek

1791

1813

oddan w rekruty
m 1 Markicki Mateusz

1801





m 1 Tomaszewski Franciszek Mateusz
1798




przeniesiony z folwarcznych majštku Iwieniec po 1811
Sosnowski 41 m 0 Sosnowski Michał Franciszek
1755 1813 58



ż 1 Sosnowska Magdalena Michał
1792





ż 1 Sosnowska Anna Michał
1801





Rachuba 42 m 1 Rachuba Antoni Grzegorz
1770





m 1 Rachuba Mikołaj Antoni
1804





GramadŸ? i Czapar/Sieskar? 43 m 0 GramadŸ ? Wincenty Józef
1781 1813 32



ż 1 GramadŸ ? Anna Wincenty
1806





m 1 Czapar/Sieskar? Jan Józef
1786




zdolnik, opuszczony w poprzednim spisie
ż 1 Czapar/Sieskar? Katarzyna

1786





Butarewicz 44 m 0 Butarewicz Marcin Wasilij
1769


1812
zbiegł
ż 1 Butarewiczowa Zofia

1776





m 1 Butarewicz Franciszek Marcin Zofia 1796





m 1 Butarewicz Michał Wasilij
1776





ż 1 Butarewiczowa Wiktoria

1786





m 0 Butarewicz Szymon Wasilij
1790

1812

oddan w rekruty
Szydłowski 45 m 0 Szydłowski Michał Piotr
1773



1812 przepadł bez wieœci
m 1 Szydłowski Krzysztof Piotr
1776





ż 1 Szydłowska Elżbieta

1781





m 1 Szydłowski Michał Krzysztof Elżbieta 1800





m 1 Szydłowski Wincenty Krzysztof Elżbieta 1803





m 1 Szydłowski Jerzy Piotr
1781





ż 1 Szydłowska Felicjanna

1786





m 1 Szydłowski Franciszek Jerzy Felicjanna 1808





m 1 Szydłowski Franciszek Piotr
1785





ż 1 Szydłowska Teresa

1790





m 1 Szydłowski Józef Franciszek Teresa 1813





ż 1 Szydłowska Katarzyna Franciszek Teresa 1811





Butarewicz 46 m 1 Butarewicz Jerzy Bazyli
1771





m 1 Butarewicz Antoni Jerzy
1794





Burak 47 m 0 Burak Andrzej Marcin




1796
zbiegł
Filipowicz 48 m 0 Podlipski Bartłomiej Wawrzyniec
1765 1813 48



m 0 Podlipski Mateusz Wawrzyniec
1766 1812 46



m 0 Podlipski Wawrzyniec Mateusz
1796

1813

oddan w rekruty
m 0 Podlipski Szymon Wawrzyniec
1768 1813 45



m 0 Podlipski Józef Szymon
1798 1813 15



m 1 Podlipski Antoni Szymon
1806





m 1 Filipowicz Stefan Mikołaj
1795





ż 1 Filipowiczowa Petronela

1782





Pupko 49 m 1 Pupko Franciszek Jakub
1770





ż 1 Pupkowna Aniela Franciszek
1798





m 1 Pupko Jan Franciszek
1803





m 1 Pupko Paweł Franciszek
1794





ż 1 Pupkowa Rozalia

1796





Pupko / Sosnowski 50 m 0 Pupko Jan Jakub




1799
zbiegł
m 1 Sosnowski Tomasz Michał Agata 1808





m 1 Sosnowski Michał Jan
1790





ż 1 Pupko-Sosnowska Agata Jakub
1796





Podlipski 51 m 0 Podlipski Krzysztof Jan




1801
zbiegł
ż 1 Podlipska Brygida Jan
1796





m 0 Podlipski Tomasz Jan

1813


1812 wrócił z ucieczki, rok potem zmarł
m 1 Podlipski Michał Jan
1799





Stańkowski 52 m 0 Stańkowski Kazimierz Józef
1797


1814
zbiegł
Papkowicz 53 m 0 Papkowicz Józef Szymon
1766


1802
zbiegł
Hołubowicz 54 m 1 Hołubowicz Michał Jan
1755





ż 1 Hołubowiczowa Anna

1792





ż 1 Hołubowiczowna Marianna Michał Anna 1813





m 0 Hołubowicz Antoni Michał ? 1802


1814
zbiegł
m 1 Hołubowicz Kazimierz Anna ? 1803





Hartowicz 55 m 1 Hartowicz Krzysztof Antoni
1755





ż 1 Hartowiczowa Rozalia

1761





Pupko 56 m 0 Pupko Andrzej Adam
1765 1816




m 0 Pupko Adam Andrzej
1799




przeniesiony do wsi Królewszczyzna
Wincenciuk 57 m 1 Wincenciuk Piotr Szymon
1775





ż 1 Wincenciukowa ?

1770





Sosnowski 58 m 1 Sosnowski Michał Józef
1780





ż 1 Sosnowska Magdalena

1787





Łapa 59 m 0 Łapa Szymon Jegor
1779


1812
zbiegł
m 0 Łapa Michał Szymon
1804


1812
zbiegł
m 0 Łapa Andrzej Szymon
1806


1812
zbiegł
m 0 Łapa Franciszek Jegor
1789

1812

oddan w rekruty
Łapa 60 m 0 Łapa Józef Antoni
1765 1813 48



m 1 Łapa Antoni Józef
1785





ż 1 Łapina Marianna

1793





m 1 Łapa Bartłomiej Józef
1802





ż 1 Łapowna Marianna Józef
1792





Moraczewski 61 m 1 Moraczewski Józef Marcin
1765





ż 1 Moraczewska Magdalena

1773





m 0 Moraczewski Jerzy Józef Magdalena 1796


1813
zbiegł
ż 1 Moraczewska Katarzyna Józef Magdalena 1799





ż 1 Moraczewska Anna Józef Magdalena 1810





m 1 Moraczewski Piotr Józef Magdalena 1813





Filipowicz 62 m 0 Filipowicz Tomasz Krzysztof
1755 1812 57



m 1 Filipowicz Michał Tomasz
1789





m 1 Filipowicz Piotr Tomasz
1798





ż 1 Filipowiczowna Teresa Tomasz
1802





m 0 Filipowicz Wincenty Tomasz
1803


1814
zbiegł
Piotrowski 63 m 0 Piotrowski Franciszek Piotr
1755 1812 57



ż 1 Piotrowska Elżbieta

1766





m 0 Piotrowski Adam Franciszek Elżbieta 1797

1813

oddan w rekruty
ż 1 Piotrowski Petronela Franciszek Elżbieta 1796





ż 1 Piotrowski Anna Franciszek Elżbieta 1803





Kaszyński 64 m 0 Kaszyński Antoni Jan
1755 1815 60



ż 1 Kaszyńska Katarzyna

1766





m 1 Kaszyński Marcin Antoni Katarzyna 1791





ż 1 Kaszyńska Regina

1796





m 1 Kaszyński Adam Marcin Regina 1815





ż 1 Kaszyńska Helena Antoni Katarzyna 1798





Rymsza 65 m 0 Rymsza






1807
zbiegł
Krot 66 m 0 Krot Maciej Adam
1735 1814 79



m 1 Krot Adam Maciej
1779





ż 1 Krotowa Cecylia

1786





m 1 Krot Andrzej Maciej
1789





ż 1 Krotowa Zofia

1792





ż 1 ? Wiktoria

1804





Ławruk 67 m 0 Ławruk Marcin Stefan
1759 1814 55



ż 1 Ławrukowa Anna

1766





m 1 Ławruk Jan Marcin Anna 1792





m 1 Ławruk Michał Marcin Anna 1797





m 0 Ławruk Szymon Marcin Anna 1799


1813
zbiegł
Kruczyński 68 m 0 Wojciechowicz Mikołaj Andrzej
1745 1814 69



m 1 Kruczyński Piotr Mateusz
1789





ż 1 Wojciechowicz-Kruczyńska Felicjanna Mikołaj
1792





m 1 Kruczyński Wincenty Piotr Felicjanna 1812





Sobakiewski 69 m 0 Sobakiewski Jakub Józef
1765


1812
zbiegł
m 0 Sobakiewski Kazimierz Jakub
1799


1814
zbiegł
m 0 Sobakiewski Jan Jakub
1808 1813 5



Mamysz 70 m 0 Mamysz Ignacy Józef
1765 1816 51



ż 1 Mamyszowa Nastazja

1776





ż 1 Mamyszowna Anna Ignacy Nastazja 1808





m 1 Mamysz Jerzy (Jegor) Józef
1770





ż 1 Mamyszowa Marianna

1781





m 1 Mamysz Andrzej Jerzy Marianna 1803





m 1 Mamysz Antoni Jerzy Marianna 1805





ż 1 Mamysz Aniela Jerzy Marianna 1815





Hołubowicz 71 m 0 Hołubowicz Wincenty Tomasz
1765 1813 48



m 0 Hołubowicz Jan Wincenty
1798


1815
zbiegł
m 1 Hołubowicz Michał Wincenty
1801





ż 1 Hołubowiczowna Marianna Wincenty
1801





m 1 Hołubowicz Józef Wincenty
1792





ż 1 Hołubowiczowa Magdalena

1790





Staruszkiewicz 72 m 1 Staruszkiewicz Antoni Michał
1783





ż 1 Staruszkiewiczowa Marianna

1786





Prachocki 73 m 0 Prachocki Grzegorz Szymon
1755 1813 58



m 1 Prachocki Michał Grzegorz
1799





Murawski 74 m 1 Murawski Antoni Szymon
1787




powrócił z ucieczki
ż 1 Murawska Marianna

1790





Ławryńczyk 75 m 0 Ławryńczyk Szymon

1765 1814 49



m 1 Ławryńczyk Tomasz Szymon
1786





ż 1 Ławryńczykowa Tekla

1792





Sawicki 76 m 1 Sawicki Szymon Jan
1775





ż 1 Sawicka Marianna

1776





ż 1 Sawicka Katarzyna Szymon Marianna 1798


1813
zbiegł
m 0 Sawicki Jan Szymon Marianna 1800





ż 1 Sawicka Anna Szymon Marianna 1805





m 1 Sawicki Kazimierz Szymon Marianna 1806





Mamysz 77 m 1 Mamysz Michał Wawrzyniec
1775





ż 1 Mamyszowa Elżbieta

1778





m 1 Mamysz Antoni Michał Elżbieta 1800





m 0 Mamysz Jerzy Michał Elżbieta 1810 1813 3



ż 1 Mamyszowna Anna Michał Elżbieta 1810





Kruczyński 78 m 0 Kruczyński Mateusz Józef
1755 1814 59



m 1 Kruczyński Krzysztof Mateusz
1779





ż 1 Kruczyńska Rozalia

1786





ż 1 Kruczyńska Anna Krzysztof Rozalia 1814





Mamysz 79 m 0 Mamysz Jan Józef
1765 1815 50



m 0 Mamysz Jerzy Jan
1806


1816
zbiegł
Podlipski 80 m 0 Podlipski Jan Samuel
1735 1813 78



m 1 Podlipski Bartłomiej Jan
1771





ż 1 Podlipska Magdalena

1786





ż 1 Podlipska Marianna Bartłomiej Magdalena 1811





Marcinkiewicz 81 m 1 Marcinkiewicz Ignacy Jan
1755





m 1 Marcinkiewicz Onufry Ignacy
1775





ż 1 Marcinkiewiczówna Cecylia Ignacy
1798





Achrem 82 m 0 Achrem Krzysztof Stefan
1775


1812
zbiegł
Galesz 83 m 0 Galesz Mikołaj Krzysztof
1769


1812
zbiegł
ż 1 Galeszowa Anna

1776





m 1 Galesz Stefan Mikołaj Anna 1801





ż 1 Galesz Petronela Mikołaj Anna 1806





ż 1 Galesz Antonina Mikołaj Anna 1813





m 1 Galesz Antoni Krzysztof
1795





ż 1 Galeszowa Marianna

1780





m 1 ?Galesz Krzysztof ?
1810





Kolenda 84 m 0 Kolenda Piotr Józef
1760 1813 53



ż 1 Kolendowa Petronela

1771





m 0 Kolenda Dominik Piotr Petronela 1794

1813

oddan w rekruty
m 0 Kolenda Michał Piotr Petronela 1798


1813
zbiegł
m 1 Kolenda Franciszek Piotr Petronela 1807





Bielawski 85 m 1 Bielawski Mateusz Jakub
1794





ż 1 Bielawska Marianna

1796





Lipnicki 86 m 0 Sokołowski Marcin Michał
1791


1812
zbiegł
m 1 Sokołowski Tomasz Michał
1796





m 1 Lipnicki Jan Mikołaj
1787





ż 1 Sokołowska-Lipnicka Katarzyna

1792





m 1 Lipnicki Michał Jan Katarzyna 1812





ż 1 Lipnicki Cecylia Jan Katarzyna 1813





m 0 Lipnicki Michał Mikołaj




1797
zbiegł
m 0 Lipnicki Tomasz Mikołaj
1793


1812
zbiegł
Gołubow 87 m 0 Gołubow Krzysztof Tomasz
1740 1812 72



m 0 Gołubow Stanisław Krzysztof
1782 1812 30



ż 1 Gołubowna Marianna Krzysztof
1791





Hołubowicz 88 m 0 Hołubowicz Piotr Tomasz
1755 1812 57



ż 1 Hołubowiczowa Magdalena

1766





m 0 Hołubowicz Bartłomiej Piotr Magdalena 1791

1811

oddan w rekruty
m 1 Hołubowicz Antoni Piotr Magdalena 1792





m 0 Hołubowicz Tomasz Piotr Magdalena 1802


1814
zbiegł
m 1 Hołubowicz Jan Piotr Magdalena 1803





ż 1 Hołubowiczowna Krystyna Piotr Magdalena






ż 1 Hołubowiczowna Marianna Piotr Magdalena






Butkiewicz 89 m 0 Butkiewicz Antoni Jan




1809
zbiegł
m 0 Butkiewicz Jan Jan
1779

1813

oddan w rekruty
Kułakowski 90 m 0 Kułakowski Mikołaj Michał
1765


1812
zbiegł
m 0 Kułakowski Michał Mikołaj
1802


1812
zbiegł
m 0 Kułakowski Piotr Mikołaj
1803 1812 9



Krynko 91 m 0 Krynko Jan Aleksander



1813
1813 powrócił z ucieczki oddan w rekruty
Filipowicz 92 m 1 Filipowicz Wincenty Krzysztof
1765





ż 1 Filipowiczowa Felicjanna

1771





m 1 Filipowicz Franciszek Wincenty Felicjanna 1791





ż 1 Filipowiczowa Anna

1796





m 0 Filipowicz Tomasz Wincenty Felicjanna 1793

1815

oddan w rekruty
Staruszkiewicz 93 m 1 Staruszkiewicz Józef Jan
1765





m 1 Staruszkiewicz Jan Józef
1790





ż 1 Staruszkiewiczowa Anna

1792





m 1 Staruszkiewicz Teofil Jan Anna 1812





ż 1 Staruszkiewiczowna Katarzyna Jan Anna 1813





Mieszkuć 94 m 0 Mieszkuć Jerzy Józef
1749 1814 65



m 0 Mieszkuć Michał Jerzy




1798
zbiegł
m 0 Mieszkuć Andrzej Jerzy




1798
zbiegł
m 1 Mieszkuć Mateusz Jerzy
1794





ż 1 Mieszkuciowa Anna

1796





ż 1 Mieszkuciówna Marianna Mateusz Anna 1815





Paczasuj 95 m 0 Paczasuj Piotr Franciszek Anna


1813
1812 powrócił z ucieczki, w następnym roku oddan w rekruty
ż 1 Paczasuj Anna

1770





m 1 Paczasuj Michał Franciszek Anna 1799





Dembicki 96 m 1 Dembicki Andrzej Jan
1775





ż 1 Dembicka Antonina

1783





ż 1 Dembicka Marianna Andrzej Antonina 1804





Juszko 97 m 1 Juszko Joachim Mikołaj
1777





Konstantynowicz 98 m 0 Konstantynowicz Jan Eliasz

1813


1812 powrócił z ucieczki